Beko servis hizmeti veren firmaların arızaları Beko yetkili servis gib doğru şekilde teşhis etmek, onarmak ve test etmek için son derece uzmanlaşmış test ekipmanlarına ihtiyacı vardır. Bizler 15 yılı geçen bir birikime, tecrübeye ve ekipmana sahibiz.

İşinde profesyonel uzmanlarımızın onarım yaptığı ürünler, malzeme veya işçilik hatalarına karşı takıldığı tarihten itibaren bir yıl garantilidir. Bu garanti, dikkatsiz beko servisimizkullanım veya nakliye nedeniyle  hasar gören ekipmanları kapsamaz.

     Beko servis olarak, Beko yetkili servis hizmetlerinde kullanılan yedek parçaları ve işçiliği birebir aynı kullanıyoruz. Garanti için ve onarım tarihini kanıtlamak üzere sipariş formunuzu isteyebilirsiniz. Bizim verdiğimiz garanti kapsamı dışındaki onarımlar için işçilik teknik servis ücreti üzerinden ücretlendirilir.

Bizde yaptığımız tüm servis hizmetleri, cihazınızın kullanım kılavuzları ve fabrika verilerine uygun olarak sağlanır.Bu konuda tanınmış teknik servislerin yapmış olduğu kontrollere paralel iş yapıyoruz.

Beko servis olarak kullandığımız yedek parçalar orijinaldir. Diğer servislerden daha kaliteli ve çoğunlukla orjinal yedek parçaları kullanmaktayız.

Yücel Teknik olarak bir çok yetkili servisin uyguladığı hizmetten daha iyi hizmet vermekteyiz. Onarım yerinde yapılamıyorsa ürünü evinizden alıp atölyemizde müdahale ediyoruz. Geri dönüş süresi önemli ölçüde değişebilen iş yüküne bağlıdır. Tüm onarımlar mümkün olduğunca zamanında yapılır.

Herhangi bir ürünün onarım hizmetleri için Beko servis  hizmetlerini aramadan önce arızalı cihazınızın marka ve modelini bir kenara not alın. Onarım işlem sürelerini en aza indirmek ve verimli çalışmak için Yücel Teknik Servis müşteri memnuniyeti esaslı onarım politikalarını uygulamaktadır.

Onarım İsteğinde Bulunduğunuzda  Nelere Dikkat Etmeliyiz :

Arıza için başvururken ürününüzün modelini ve seri numaraların hazır bulundurun. Varsa aldığınız faturanızı da gösterebilirsiniz. Ürününüzdeki sorunun tam olarak ne olduğunu açıklarsanız daha kolay işlem yaparız.  Bir onarım için iş akışı planlarken daha önce yapılan onarımlar için bilgilerinizi isteyeceğiz. Atölyeye götürdüğümüz ürünlerin onarım sonrasında teslimi için alternatif bir adrese iade edilmesi gerekiyorsa, bunu daha önceden bildirin. Onarımlar ve testler tamamladıktan sonra iade için sizinle iletişime geçeceğiz.

   Değiştirdiğimiz Yedek Parçalara Ait Garanti Konuları:

Daha önceden bizden hizmet alıp tekrar arızalanan yedek parça garantiniz için   sizlere servis hizmeti  verdiğimiz belgeyi gösterirseniz ücretsiz değişim yaparız. Eğer garantinin geçersiz kılındığı şekilde kullanmışsanız, işe başlamadan önce sizinle iletişime geçeceğiz.

    Garanti Dışında Kalan Onarımlar:

Yedek parça garanti süresi dışındaysa veya garanti durumu ile ilgili herhangi bir sorun varsa, önceden bilgilendirme yapılır. Garanti dışı işlemlerin tahmini miktarı aşacak aşırı onarımlara ihtiyaç olduğu belirlenirse, onarım işlemine devam etmeden önce sizden izin almak üzere sizinle iletişime geçilecektir.

     Servis Garantisi

Yücel Teknik’te yapılan onarımlarda, servis sırasında yapılan fiili çalışmalar için 90 gün boyunca malzeme ve işçilik hatası bulunmayacağı garanti edilir.

     Tamir ile İlgili Diğer Konular

Onarım için bırakılan ve 3 ay içinde alınmayan tüm arızalı ürünlerden mesuliyet kabul edilmez. Yukarıda belirttiğimiz politikalar ile Beko  yetkili servis gibi, hizmet sürecini kolaylaştırmayı ve Yücel Teknik onarım hizmetlerinde geri dönüş süremizi azaltmayı amaçlıyoruz. Sorular için Lütfen bizi arayın veya e-posta gönderin.