Bosch servis hizmeti veren firmamız  arızaları doğru şekilde teşhis etmek, onarmak ve test etmek için Bosch yetkili servis kadar son derece uzmanlaşmış kadroya ve  test ekipmanlarına sahiptir.

   Bosch servis atölyemizin onarım yaptığı ürünler, malzeme veya işçilik kusurlarına karşı satın alındığı tarihten itibaren bir yıl garantilidir. Bu garanti, dikkatsiz kullanım veya nakliye nedeniyle arızalanan veya hasar gören ekipmanları kapsamaz.

Yücel Teknik olarak,  Bosch yetkili servis hizmetlerinde kullanılan yedek parçaları ve işçiliği birebir aynıdır. Garanti için ve onarım tarihini kanıtlamak için sipariş makbuzu isteyebilirsiniz. Bizim verdiğimiz garanti kapsamı dışındaki onarımlar için işçilik uygun fiyatlar üzerinden ücretlendirilir.

Tüm onarım hizmetlerimiz, ürününüzü ilk aldığınız haline getirmek içindir. Yücel Teknik hizmetleri, cihazınızın kullanım kılavuzları ve fabrika verilerine uygun olarak sağlanır.

Bosch servis olarak kullandığımız yedek parçalar orijinaldir. Bosch yetkili servis ile hemen hemen aynı yedek parçaları kullanmaktayız. Arızalı cihaz ekipmanın ayarlanması ve zamanında teslim edilmesi için büyük çaba sarf etmekteyiz. İstenirse, standart onarım ücretinde çalışan cihazların periyodik bakım ve kontrolünü de yapabiliriz.

     ankara bosch servisBosch servis olarak Bosch Yetkili Servisi’nin uyguladığı hizmeti vermekteyiz. Onarım yerinde yapılamıyorsa ürünü evinizden alıp atölyemizde müdahale ediyoruz. Geri dönüş süresi önemli ölçüde değişebilen iş yüküne bağlıdır. Tüm onarımlar mümkün olduğunca zamanında yapılır. Bir sorun çıkarsa ve / veya arıza tekrarlanırsa daha uzun bir geri dönüş de oluşabilir. Onarımınızı ek ücret karşılığında hızlandırmak için acele hizmetlerimiz mevcuttur. Onarım isterken  lütfen müşteri temsilcisinden mevcut geri dönüş süresini ve acele hizmetin kullanılabilirliğini sorun.

Herhangi bir ürünün onarım hizmetleri için Bosch servis hizmetlerini aramadan önce arızalı cihazınızın marka ve modelini bir kenara not alın. Onarım işlem sürelerini en aza indirmek ve verimli çalışmak için Yücel Teknik Servis müşteri memnuniyeti esaslı onarım politikalarını uygulamaktadır.

   Tüm Onarımlar İçin:

Servis Departmanına başvururken modelinizi ve seri numaralarınızı hazır bulundurun. Ürününüzdeki sorunun tam olarak ne olduğunu açıklayın – bir onarım gerektiğine karar verilirse, servis temsilcisi bir Onarım Siparişi numarası verir ve size tahmini bir  randevu saati verir. Bir onarım için iş akışı planlarken daha önce yapılan onarımlar için bilgilerinizi isteyeceğiz. Atölyeye götürdüğümüz ürünlerin onarım sonrasında teslimi için alternatif bir adrese iade edilmesi gerekiyorsa, bunu daha önceden bildirin. Onarımlar ve testler tamamladıktan sonra iade için sizinle iletişime geçeceğiz.

   Değiştirdiğimiz Yedek Parçalara Ait Garantili Onarımlar:

Ünite bir garanti onarımı ise bizden aldığınız    Bosch servis  hizmeti tarihine göre size verdiğimiz belgeyi gösterirseniz  ücretsiz hizmet veririz. Eğer garantinin geçersiz kılındığı şekilde kullanılmışsanız, işe devam etmeden önce sizinle iletişime geçeceğiz. Bu, yalnızca ünitenin hasar görmesi, taktığımız yedek parça garanti kapsamı dışındaysa gerçekleşir.

    Garanti Dışı Onarımlar:

Yedek parça garanti süresi dışındaysa veya garanti durumu ile ilgili herhangi bir sorun varsa, önceden bilgilendirme yapılır. Garanti dışı işlemlerin tahmini miktarı aşacak aşırı onarımlara ihtiyaç olduğu belirlenirse, onarım işlemine devam etmeden önce sizden izin almak üzere sizinle irtibata geçilecektir.

     Servis Garantisi

     Bosch servis Merkezinde yapılan onarımlarda, servis sırasında yapılan fiili çalışmalar için 90 gün boyunca malzeme ve işçilik hatası bulunmayacağı garantisi verilir.

   Bosch servisile İlgili Diğer Konular

Onarım için bırakılan ve 3 ay içinde alınmayan tüm arızalı ürünlerden mesuliyet kabul edilmez. Yukarıda belirttiğimiz politikalar ile tüm beyaz eşya onarım firmaları gibi, hizmet sürecini kolaylaştırmayı ve Bosch servis hizmetlerinde geri dönüş süremizi azaltmayı amaçlıyoruz. Sorular için Lütfen bizi arayın veya e-posta gönderin.