Buzdolabının ışığı yanıyor ama soğutmuyor ise öncelikle arızanın nerede olduğunu tahmin etmek gerekir.Soğutmama nedeni termostat arızasından olabilir veya fanları çalışmıyor sıcak havayı dışarı atmıyordur. Ya da gazı azalmış olabilir. Servis çağırıp arızanın nerede olduğunu test etmek gerkir.

Biz teknik servis olarak elimizde bulunan test cihazlarımızla arızanın nerede olduğunu tespit ediyoruz. Sizlere tavsiyemiz eğer Buzdolabının ışığı yanıyor ama soğutmuyor ise kendiniz arızayı gidermeye çalışmayın. Küçük bir arızadan daha büyük arızalar meydana getirir. omnarım masrafınızı artırırsınız.

Bu tür şikayetler tüm marka ve model buzdolablarında karşımıza çıkıyor. Türkiye’de halkımızın kullandığı ve revaçta olan buzdolapları hatta derin dondurucularda aynı arızalardan karşımıza ürünler geliyor. Bazen aynı arıza marketlerde bulunan market dolapları ya da başka tabirle sütlük dolabında da aynı arıza şikayetim ile karşılaşıyoruz.

Söz konusu şikayetinin giderilmesi için kullanığımız araç gereç ve yedek parçaların orijinal olması yanında profesyonel kadromuzla da arızalara müdehale ediyoruz.Karşılaştığınız bu arıza bazen basit bir arıza da olabiliyor. Bunlara yerinde ve kısa sürede onarım yapıyoruz.buzdolap arza

Bu durumdan kaynaklanan daha büyük onarım ihtiyacı olan her marka buzdolabını adresinizden alıyor ve atölyemizde tamir ediyoruz. Sipariş makbuzu karşılığı aldığımız ürünlerinizi en kısa sürede tamir ederek bir an önce teslim etme gayreti ile çalışıyoruz.

Bütçenizden büyük paralar vererek aldığınız ürününüze mümkün olduğu kadar fabrika ayarlarından ve verilerinden çıkmadan, bütünüyle orjinal yedek parça kullanarak hassas davranıyoruz. Daha önceki yazılarınızda da belirttiğimiz gibi her marka ve model  bu tür arızalar varsa  tamir ediyoruz.

Her maka ve modele ait cihazlarınız fabrika üretimi durmuş veya eski model olabilir. Eski veya yeni olsun uzmanlık alanlarımıza giren  son yirmi yılda üretilmiş tüm ürünlerin yedek parçası elimizde mevcuttur. Yani geniş bir stok hacmine sahibiz.

Değerli müşterilerimize son konu olarak şunu tekrar belirtelim: kullandığınız dolabın modeli veya markası ne olursa olsun eğer Buzdolabının ışığı yanıyor ama soğutmuyor ise kendiniz müdehalede bulunmayın. Yücel Teknik Ankara’da hizmet vermektedir. Ancak her konuda sizlere yardımcı olmaya hazırız hemen bizi arayın.