Gölbaşı arçelik servisi olarak bu ilçemizin tüm semt ve mahallelerine 7/24 hizmet veriyoruz. Dilediğiniz zaman bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Gölbaşı Arçelik servisi miz onarım ve tamirat işlemlerini yerinde yapmaktadır cihazların teslim alınıp atölyede arıza tespit ve onarımı söz konusu olduğu zaman sizlerden onay alınmadan herhangi bir İşlem yapılmaz.

Yücel teknik servis arıza durumunda yapılan işe değişen yedek parçalara ve işçiliğine 1 yıl Garanti vermektedir. Hizmetlerimiz arasında cihazların periyodik bakımları onarımları ve kontrolleri de bulunmaktadır.

Dilediğinizde firmamıza ulaşıp bakım  servis ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Cihazların tamamen arıza yapmasını beklemek bazen tamiri mümkün olmayan sorunlara yol açabileceği gibi daha pahalı maliyetlere sebep olabilir.

Beyaz eşya olarak adlandırdığımız ve evlerimizde etkin olarak kullandığımız buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve çamaşır kurutma makinesi gibi cihazlarımızı dikkatle onarıyoruz.

Profesyonel kadromuzla ve geniş yedek parça stoklarımızla arızalarınıza yerinde müdahale ediyoruz. Bizlere ulaştıktan çok kısa süre sonra vermiş olduğunuz adrese gelerek sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Yücel teknik servis olarak son teknoloji araç gereç ve malzemeleri kullanmaktayız. Her cihazın kendine ait olan kullanım kılavuzlarını esas alarak   hareket etmekteyiz. Ekstra herhangi bir müdahalede bulunmamaya dikkat ediyoruz.

Ekiplerimiz uzman ve sertifikalıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedirler. Tecrübelerini hizmet içi eğitim ile pekiştirerek pratik ve müşteriye en uygun çözümler sunmaktadırlar.

Servis olarak ilçemizin bütün semt ve mahallelerine kaliteli hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalarınızın daha yüksek kalite ve verimli çalışabilmesi az enerji tüketebilmesi için bakımlarını eksik etmenizi öneriyoruz.

Müşteri güveni ilkesi ile hareket eden firmamız sizlere kaliteli hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı sunmak için 20 yıllık tecrübesini ve özverili çalışmasını esirgemez.