Yücel Teknik olarak günlük yaşamda vazgeçilmez ürünler olan beyaz eşyalarınızı ilk aldığınız gün gibi kullanılır hale getirmeyi amaç edindik. Kullanılan elektronik ve mekanik cihazların bakım ve onarımlarını gerçekleştirerek her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir prensip içerisinde hizmetlerimizi yaptık. Bakım ve onarım hizmeti sonrasında da müşterilerimizi bırakmadık.

        Firmamız, kuruluşundan bu yana bakım onarım sektörlerinde tüm sevislere örnek olarak bulunduğumuz konuma geldi. “Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı” sloganıyla kendi misyonunu tanımladık.

        Ayrıca tamir  ve bakım servisi olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşterilerimizin talep ettiği ürünlerin tümünü zaman ve mekan gözetmeden işler hale getirdik.
Yücel  Teknik Servis olarak vizyonumuz  ”Bünyemizdeki tüm faaliyetlerimizde müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış içerisinde, eşit yaklaşım prensibinde ve yüksek kalitede hizmet vermek arzusuyla takım çalışması konseptinde uyguladık.

       Teknolojik tüm yenilikleri gözlemleyerek gelişmek ve mevcut olan verimliliği artırmaya yönelik büyüme stratejisiyle çalışmalarımızı sürdürürken sektörde farklılıklar yaratarak kalıcı ve lider firma olarak her zaman ilerlemeyi hedefliyoruz.