Keçiören Arçelik servisi olarak ilçemizin tüm semt ve mahallelerine beyaz eşya onarım hizmeti veriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve derin dondurucu arızalarına geniş yedek parça stoklarımızla yerinde müdehale ediyoruz.

Ankara genelinde teknik ekip ayrıcalığı ve garantili işlem hacmimiz ile aynı gün servis hizmeti veriyoruz bizi aramanız yeterli olacaktır size kurumsal hizmet verebilmek için geniş yedek parça ve ekipmana sahibiz. Bizlere ulaşabilmek için web Sayfamızın iletişim bölümünden adres ve telefon numaralarımıza bakmanız yeterli olacaktır

Keçiören Arçelik servisi hizmeti veren Yücel teknik Ankara servisimiz onarım işlemlerinize ilave olarak satmış olduğumuz yedek parçalara da 1 yıl Garanti veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizden gelen olumlu takdirler ve beğeniler sayesinde her gün bir önceki günden daha fazla yol kat ediyor ihtiyaç duyduğunuz her anda yerimizi yanınızda alıyoruz.

Cihazlarınızda oluşan tüm teknik aksaklıklar da alanında uzman teknikerlerimiz ile kalıcı çözümler sağlayacak önerileri anında sunuyoruz. Adresiniz ilçemiz sınırları içerisinde ise ve mükemmel çözüm arıyorsanız bizlere ulaşmanız sizler için doğru karar olacaktır

Ayrıca Bu dönem içerisinde meydana gelen arızaları Eğer bizden kaynaklanan bir şey varsa ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz bizlerden randevu almanız yeterli olur

Keçiören Arçelik servisi olarak kalitemiz müşterilerimizin olumlu yorumları ve müşteri memnuniyeti ile ölçülmektedir.Arızalı beyaz eşyalarınız için  haftanın her günü günün her saati kesintisiz hizmet veriyoruz. Aradıktan hemen sonra  en geç iki saat içinde yardımcı olmak için işinin ehli ustalarımız ve son teknoloji araç ve gereçlerimiz ile pratik ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Keçiören Arçelik servisi olarak evlerimizde kullandığımız ve beyaz eşya olarak nitelendirilen buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve kurutma makinesi gibi ürünleriniz  haricinde, kombilerinizin de markası ne olursa olsun onarımlarını orijinal yedek parçalar ile yapıyoruz.

Bildiğimiz gibi Arçelik markası beyaz eşya modellerinde kalitesini göstermiş ve evlerimizde yerini almıştır Bizler de bu değerli ürünlerinizi fabrika ayarlarına getirebilmek için ve arızalarını en yüksek kalitede yapabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Bizlere ulaştığınızda beyaz eşyanızın arızası ile ilgili ön bilgi vermeniz ve  sıkıntının nerede olduğunu söylemeniz işlerimizi daha da kolaylaştıracak ve kalıcı çözümler üretmemize yardımcı olacaktır.