Kombi servisi olarak atölyemiz ve saha personelimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir ve tam anlamıyla 15 yıllık hizmet ve tecrübenin birleştirilmiş bir geçmişine sahiptir ve en karmaşık kombi sistemlerinin gereksinimlerini ve gereksinimlerini karşılayabilir. Arızalanan kombileri daha kısa sürede onarabilir veya yeniden yapılandırabiliriz. Orjinal yedek parçalara kolay erişerek, arızalanan cihazların sorunlarını hızlı bir şekilde gidermelerine olanak tanırız.  Bu da bizi Ankara’nın en iyi kombi servislerinden biri yapar.

Yücel Teknik Servis  zaman kaybını azaltma konusunda gerçek bir anlayışa sahiptir ve her onarım projesine yüksek bir aciliyet anlayışı ile yaklaşmaktadır. Haftanın yedi günü,  hizmet veren tamir ekiplerimiz günün 24 saati hizmetinizdedir ve ilk telefon görüşmenizden hemen sonra sahada olabilirler. Donanımlı ve yedek parça stoklu servis aracımız  arızalı kombileirniz mümkün olan en hızlı şekilde çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Eğer kombiniz uzun süre onarım gerektiren arıza ile karşı karşıya kalırsa , Kombi servisi ayrıca her zaman stokta olan ve kullanıma hazır olan cihaz da ayarlayabilir. Bu seçenek, müşterilerimizin  soğuk havalarda mağdur olmamasını  sağlar.