Vestel servis hizmeti veren firmaların  Vestel Yetkili Servis gibi arızaları doğru şekilde teşhis etmek, onarmak ve test etmek için son derece uzmanlaşmış test ekipmanlarına ihtiyacı vardır. Biz o ekipmana sahibiz.

Vestel servis atölyemizin onarım yaptığı ürünler, malzeme veya işçilik kusurlarına karşı satın alındığı tarihten itibaren bir yıl garantilidir. Bu garanti, dikkatsiz kullanım veya nakliye nedeniyle  hasar gören ekipmanları kapsamaz.

     Vestel servis olarak, Vestel yetkili servis hizmetlerinde kullanılan yedek parçaları ve işçiliği birebir aynı kullanıyoruz. Garanti için ve onarım tarihini kanıtlamak üzere hizmet makbuzunuzu isteyebiliriz. Bizim verdiğimiz garanti kapsamı dışındaki onarımlar için işçilik sabit bir ücret üzerinden ücretlendirilir.

Talep üzerine standart bir ücret tarifesi uygulanabilir. Tüm onarım hizmetlerimiz, ürünü geçerli fabrika özelliklerine getirmek için ürün yazılımı güncellemelerini ve mühendislik değişikliklerini içerir. Yücel Teknik hizmetleri, cihazınızın kullanım kılavuzları ve fabrika verilerine uygun olarak sağlanır.

Vestel servisolarak kullandığımız yedek parçalar orijinaldir. Vestel  yetkili servis ile hemen hemen aynı yedek parçaları kullanmaktayız. Arızalı cihaz ekipmanın ayarlanması ve zamanında teslim edilmesi için büyük çaba sarf etmekteyiz. İstenirse, standart onarım işgücü ücretinde çalışan cihazların periyodik bakım ve kontrolünü de yapabiliriz.

vestel servisiFirma olarak beyaz eşya tamircilerinin uyguladığı hizmetten daha iyisini vermekteyiz. Onarım yerinde yapılamıyorsa ürünü evinizden alıp atölyemizde müdahale ediyoruz. Geri dönüş süresi önemli ölçüde değişebilen iş yüküne bağlıdır. Tüm onarımlar mümkün olduğunca zamanında yapılır. Bir sorun çıkarsa ve / veya arıza tekrarlanırsa daha uzun bir geri dönüş de oluşabilir. Onarımınızı ek ücret karşılığında hızlandırmak için acele hizmetlerimiz mevcuttur. Onarım isterken lütfen müşteri temsilcisinden mevcut geri dönüş süresini ve acele hizmetin kullanılabilirliğini sorun.

Herhangi bir ürünün onarım hizmetleri için Yücel Teknik  hizmetlerini aramadan önce arızalı cihazınızın marka ve modelini bir kenara not alın. Onarım işlem sürelerini en aza indirmek ve verimli çalışmak için Yücel Teknik Servis müşteri memnuniyeti esaslı onarım politikalarını uygulamaktadır.

   Tüm Onarımlar İçin:

Servis Departmanına başvururken modelinizi ve seri numaralarınızı hazır bulundurun. Ürününüzdeki sorunun tam olarak ne olduğunu açıklayın – bir onarım gerektiğine karar verilirse, servis temsilcisi bir Onarım Siparişi numarası verir ve size tahmini bir  randevu saati verir. Bir onarım için iş akışı planlarken daha önce yapılan onarımlar için bilgilerinizi isteyeceğiz. Atölyeye götürdüğümüz ürünlerin onarım sonrasında teslimi için alternatif bir adrese iade edilmesi gerekiyorsa, bunu daha önceden bildirin. Onarımlar ve testler tamamladıktan sonra iade için sizinle iletişime geçeceğiz.

  Değiştirdiğimiz Yedek Parçalara Ait Garanti Onarımları:

Ünite bir garanti onarımı ise bizden aldığınız  Vestel servis hizmeti tarihine göre size verdiğimiz belgeyi gösterirseniz ücretsiz hizmet veririz. Eğer garantinin geçersiz kılındığı şekilde kullanılmışsanız, işe devam etmeden önce sizinle iletişime geçeceğiz. Bu, yalnızca ünitenin hasar görmesi, taktığımız yedek parça garanti kapsamı dışındaysa gerçekleşir.

    Garanti Dışı Onarımlar:

Yedek parça garanti süresi dışındaysa veya garanti durumu ile ilgili herhangi bir sorun varsa, önceden bilgilendirme yapılır. Garanti dışı işlemlerin tahmini miktarı aşacak aşırı onarımlara ihtiyaç olduğu belirlenirse, onarım işlemine devam etmeden önce sizden izin almak üzere sizinle irtibata geçilecektir.

     Servis Garantisi

    Yücel Teknik  Merkezinde yapılan onarımlarda, servis sırasında yapılan fiili çalışmalar için 90 gün boyunca malzeme ve işçilik hatası bulunmayacağı garanti edilir.

  Vestel servis ile İlgili Diğer Konular

Onarım için bırakılan ve 3 ay içinde alınmayan tüm arızalı ürünlerden mesuliyet kabul edilmez. Yukarıda belirttiğimiz politikalar ile Vestel  yetkili servis gibi, hizmet sürecini kolaylaştırmayı ve Vestel servis hizmetlerinde geri dönüş süremizi azaltmayı amaçlıyoruz. Sorular için Lütfen bizi arayın veya e-posta gönderin.