Yenimahalle Arçelik Servisi olarak ilçemizin tüm semtlerine kesintisiz hizmet veriyoruz. Buzdolabınız,  evde severek kullandığınız çamaşır makinanız, bulaşık makinanız, derin dondurucunuz arız yaptığı zaman bizleri  hemen arayabilirsiniz.

Geniş yedek parça stoklarımızla hangi yılın üretimi ve hangi model olursa olsun Yenimahalle arçelik servisi olarak gelip yerinde onarım yapıyoruz. Uygun fiyat garantisi ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Yücel teknik servis kaliteli hizmetlerinde kusur  bırakmamıştır. Çalışmalarını tüm hızı ile haftanın 7 günü günün her saatinde sürdürmüştür. Yücel teknik servis Yenimahalle’nin tüm bölge ve semtlerine siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir

Değerli müşterilerimizden gelen olumlu ve memnuniyet verici geri dönüşler sayesinde gücümüz daha da artmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an  en geç 2 saat içerisinde yerimizi yanınızda almaktayız.

Yenimahalle Arçelik servisi beyaz eşya olarak tabir edilen buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi veya kurutma makinesi gibi cihazlarınızı orijinal yedek parçalar ile onarmaktadır.

Kalitemiz hizmetlerimizden bellidir. Teknik servisimizin birbirinden mükemmel çözüm odaklarını istediğiniz her anda bir telefon kolaylığıyla ayağınıza getirmekteyiz. Kendinizi hem hizmet öncesinde hem de hizmet sonrasında özel hissedebilirsiniz.

Uzun yıllar neticesinde sahip olduğumuz kuvvetli referanslar ve belgelerimiz  sektörde farklılık yaratmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve son teknoloji onarım cihazları kullanmaktayız.

Yenimahalle Arçelik servisi olarak Yenimahalle’nin tüm semtlerine ve mahallelerine ayrım yapmadan hizmet vermekteyiz.

Profesyonel hizmet sunan firmamız sizlere hizmet vermekten büyük bir onur duymaktadır. Beyaz eşyalarınızın daha yüksek verimde çalışması daha az enerji tüketmeleri ve daha uzun ömürlü olmaları için cihazlarınızın bakımlarını aksatmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Firmamız müşteri güveni ilkesi ile hareket eder. 20 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği güven tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.